- obrázek

- obrázek

7.-8.8.2010 se opět rozburácely silniční motocykly v Novém mestě nad Váhom na Slovensku.Tohoto závodu Mistroství Evropy klasik se zučastnili s našeho AMK Těrlicko jezdci Jaroslav Szlachta #22 a Marek Vrána #28.

Jarda Szlachta startoval v So.na své Yamaze 250ccm ve třídě"O parada"kde se umístnil na 4.místě.V Ne.v tomtéž závodě Jarda zabral za plyn ještě víc a bylo stoho velmi krásné 2.místo.Se svou druhou motorkou Kawasaki absolvoval Jarda závod klasik do 750ccm kde skončil na 9.místě.

Marek Vrána na stroji ČZ 125ccm klasik jel třídu A1 kde vybojoval 5.příčku.Ve třídě Volná do 250ccm kde jely i 125ccmSP Marek skončil celkově na 11.místě ,ale ve své třídě 125ccmSP byl první.

Oběma našim klukum moc děkujem za skvělou reprezentaci a gratulujeme k výborným výsledkům.

Fotky ve fotogalerii.

11.08.2010 12:41:52
kreation
29.2. - Ples AMK Těrlicko
12.4. - Zájezd jarní cena Brna
27.6. - Fichtl Cup Těrlicko rovinka, Sprinty Těrlicko
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.