Vážení příznivci silničních motocyklů a fandové jezdců AMK Těrlicko

Je tady konec roku a tím i konec sezony pro naše jezdce, kteří letos reprezentovali AMK Těrlicko na závodních okruzích po celé ČR a Slovensku.

Měli jsme letos zastoupení v kubaturách Klasik175ccm MČR,125ccm SP,600ccm a 1000ccm poháru přírodních okruhů a 250ccm v ME klasik.

Nejúspěšnějším jezdcem se letos stal Marek Vrána, který se umístnil v MČR klasik 175ccm na krásném 3.místě.

Marek se nenechal zahambit ani u našich sousedů na Slovensku, kde se stal v MSR v třídě 125ccm SP mistrem a v MČR obsadil 5.místo.

Po mnoha útrapách a problémech s motocyklem Petr Čadek, přezdívaný "LEŽÁK", skončil se svoji Gagivou Mito v kubatuře 125ccm SP na 14.místě.

Naši velmi známi závodníci "ŠESTKAŘI" Mirek Bařák, Brunek Staš a Jarda Suchánek si v letošní sezoně vybojovali tyto příčky:

Mirek Bařák 28.místo

Brunek Staš 21.místo

Jarda Suchánek 17.místo

Opět jako v letech minulých nás reprezentoval Jarda Szlachta na svém klasiku 250ccm v ME Klasik v kubatuře "Category C" a skončil celkově na 14.místě.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci AMK Těrlicko.Hodně úspěchu do nové sezony přeje vedení klubu.

01.12.2011 16:26:31
kreation
29.2. - Ples AMK Těrlicko
12.4. - Zájezd jarní cena Brna
27.6. - Fichtl Cup Těrlicko rovinka, Sprinty Těrlicko
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.