Petr Hýl

Petr Hýl

- obrázek

- obrázek

V Sobotu 16.6.2012 jsme se zúčastnili slavnostního průvodu u příležitosti akce Havířov v květech,kde jsme reprezentovali AMK Těrlicko a převážně oddíl minibike.Poděkování patří všem jezdcům minibike a jejím doprovodům,závodníkům za zapůjčení zavodních motocyklů,Marku Vránovi za půjčení auta,květinářství PIVOŇKA za výzdobu auta a členům aktivně se podilejících na přípravě a chodu teto akce-Lukáš Zemánek,Brunek Staś,Tomáš Hatrik,Bc.Miroslava Zemánková DiS.,Roman Morawiec,Petr Čadek,Marek Vrána,Mirek Bařák,David Němčík.

FOTKY VE FOTOGALERII

AMK Těrlicko získalo prvenství na Hávířově v květech 2012 za nejlépe nazdobené auto.

Naši minibikeři - obrázek

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SR

MINI MOTO 2012

SKALICA

17.6.2012 se jel další závod mini moto u naších sousedů na Slovensku ve Skalici.

Jezdci minibike AMK Těrlicko byli opět u toho a bojovali o další body do mezinárodního mistrovství.

Ve třídě JUNIOR "A"  Jirka Nespěšný vybojoval v 1.jízdě 4.místo a ve 2.jízdě to bylo o příčku lepší 3.místo.Celkově Jirka obsadil krásné 3.místo.

Ve třídě JUNIOR "B" bojovali o příčky nejvyšší bratři Schwarzovi.

Stejné pořadí obsadili kluci jak v 1.tak 2.jízdě, Vojta 3.místo a Ondra 4.místo.Toto pořadí bylo i celkové umístnění v tomto závodě.

Ve třídě "OPEN", tak jako v minulém závodě, jel i náš Jakub Machů,který obsadil v obou jízdách 4.místo a na tomto místě skončil i celkově.

Opět naší nejmenší ukázali, že je s nimi potřeba počítat.

Všem moc gratulujeme a přejeme do dalších závodů mnoho štěstí.

Kompletní výsledky letošního Fichtl cupu AMK Těrlicko - obrázek

PDF.ZIP  740.18kB

Fotky z letošního Fichtl cupu jsou již ve FOTOGALERII.

Děkujeme fotografům za vaše krásné fotky.

Tomáš Hatrik,Mirka Pilchová,Jaroslav Hudák.

Fichtl cup 2012-TV POLAR - obrázek

Mezinárodní mistrovství SR

Dunajská Streda 6.5.2012

Naši nejmenší závodnici se zůčastnili tohoto závodu a bojovali o první mistrovské body a počínali si velice dobře.

Machů Jakub 4.místo

Musíme zmínit i skvělý výsledek našeho kamaráda (nečlen AMK) jun.Jirky Nespěšného který ve třídě JUNIOR -A vybojoval v 1.jízdě krásné 3.místo a v 2.jízdě 4.místo.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci AMK Těrlicko a přejeme do dalších závodů hodně štěstí.

Fotky jsou ve FOTOGALERII

300.zatáček Gustava Havla - obrázek

Opět po roce, ve dnech 19. - 20. května 2012, prožilo městečko Hořice v Podkrkonoší velký svátek všech motorkářů. Celé město tento víkend žilo silničními motocyklovými závody. Právě tento rok se tu odehrál jubilejní 50. ročník legendárního závodu 300 zatáček Gustava Havla.
Na přírodním okruhu, který je jedním z posledních v Evropě, se rozpoutal nemilosrdný boj o vavříny. Diváci se sešli v opravdu hojném počtu a se zatajeným dechem sledovali neuvěřitelné výkony jezdců všech kubatur. Při pohledu na řítící se stroje skrz hořické uličky v bezprostřední blízkosti domů, zahrad nebo lesa běhal mráz po zádech. Při průjezdu jednoho kola této náročné trati dlouhé 5150 metrů se museli borci popasovat se 26ti zatáčkami a převýšením 90 metrů.

Tohoto jubilejního 50.ročníku se zůčastnil i jezdec reprezentující AMK Těrlicko Petr Petridas Čadek #91 ze svou Cagivou 125ccm SP a vybojoval první bod letošní sezony za krásné 15.místo.

Ke skvělé atmosféře těchto jedinečných závodů přispělo i nádherné počasí. Možná i proto přijel do Hořic podpořit startující jezdce tak velký počet motocyklových fanoušků. Všichni prožili pár dnů nevšedních zážitků, plných vůně benzínu a burácejících strojů, na které budou ještě hodně dlouho vzpomínat. Minimálně však do toho příštího, už 51. ročníku.

- obrázek

- obrázek

Tento vikend 12.5.2012 se v Brně na Masarykově okruhu  konalo Mezinarodní mistrovství Česka , memorial F.Štastného,který byl započítáván do Alpe Adria šampionátu. Zúčastnil se ho i jezdec AMK Těrlicko Marek Vrána, který po skvělém výkonu zvítězil mezi českými jezdci a celkově se umístil na osmém místě.

Gratulujeme.

Více info:

- obrázek

- obrázek

V uplynulém víkendu 5. - 6. 5.2012 se jezdci AMK Těrlicko Marek Vrána a Petr Čadek zúčastnili prvního závodu CZECH ROAD RACING CUP 2012 na jihu Moravy ve Starém Městě. Marek Vrána ve třídě klasik 175ccm bojoval o příčku nejvyšší s Edou Klimkem a po ukrutném boji Marek vybojoval 2 . místo a tím potvrzuje, že letos to opět jeho soupeři nebudou mít jednoduché.
Ve třídě 125ccm SP, která byla velice dobře obsazena, si Marek a Petr vybrali smůlu až do dna. Petr ČADEK bohužel musel v 3. kole odstoupit ze závodu pro poruchu na motocyklu (utržená stupačka). Marek Vrána na krásné umístnění z klasiků nenavázal a obsadil 32. místo.
Závod byl obsazen výbornými jezdci. Vítězství si zaslouženě odváží Mirek Sedlo a 2. místo získal, po návratu ze závodění v Irsku, výborně jedoucí Olin Hanák. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další vystoupení, které se koná již za 14 dní v Hořicích na 300 Zatáčkách Gustava Havla v opět velice silně obsazené třídě 125 SP, do které je přihlášeno 58 jezdců.

FOTO V FOTOGALERII

17.3. Ples AMK Těrlicko
8.4. Autobusový zájezd na Jarní cenu Brna
2.6. Fichtl cup Těrlicko
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.