17229929_1390184861043680_1512166133_o.jpg
Jakub Machů

Jakub Machů

Bronislav Staš

Bronislav Staš

Vojtěch Schwarz

Vojtěch Schwarz

Ondřej Schwarz

Ondřej Schwarz

Patrik Stachura

Patrik Stachura

Petr Hýl

Petr Hýl

Těrlický okruh 2011 551.jpg
Naši minibikeři - obrázek

Naši minibikeři - obrázek

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SR

MINI MOTO 2012

SKALICA

 

17.6.2012 se jel další závod mini moto u naších sousedů na Slovensku ve Skalici.

Jezdci minibike AMK Těrlicko byli opět u toho a bojovali o další body do mezinárodního mistrovství.

Ve třídě JUNIOR "A"  Jirka Nespěšný vybojoval v 1.jízdě 4.místo a ve 2.jízdě to bylo o příčku lepší 3.místo.Celkově Jirka obsadil krásné 3.místo.

Ve třídě JUNIOR "B" bojovali o příčky nejvyšší bratři Schwarzovi.

Stejné pořadí obsadili kluci jak v 1.tak 2.jízdě, Vojta 3.místo a Ondra 4.místo.Toto pořadí bylo i celkové umístnění v tomto závodě.

Ve třídě "OPEN", tak jako v minulém závodě, jel i náš Jakub Machů,který obsadil v obou jízdách 4.místo a na tomto místě skončil i celkově.

Opět naší nejmenší ukázali, že je s nimi potřeba počítat.

Všem moc gratulujeme a přejeme do dalších závodů mnoho štěstí.

FOTKY VE FOTOGALERII

Kompletní výsledky letošního Fichtl cupu AMK Těrlicko - obrázek

Kompletní výsledky letošního Fichtl cupu AMK Těrlicko - obrázek

PDF.ZIP  740.18kB

 


Fotky z letošního Fichtl cupu jsou již ve FOTOGALERII.


Děkujeme fotografům za vaše krásné fotky.


Tomáš Hatrik,Mirka Pilchová,Jaroslav Hudák.


Fichtl cup 2012-TV POLAR - obrázek

Fichtl cup 2012-TV POLAR - obrázek

Naši minibikeři - obrázek

Naši minibikeři - obrázek

Mezinárodní mistrovství SR

MINI MOTO 2012

Dunajská Streda 6.5.2012

Naši nejmenší závodnici se zůčastnili tohoto závodu a bojovali o první mistrovské body a počínali si velice dobře.

Ve třídě JUNIOR-B  1.jízda

Schwarz Ondřej 4.místo

Schwarz Vojtěch-nedojel

2.jízda

Schwarz Vojtěch  4.místo

Schwarz Ondřej  5.místo

Ve třídě JUNIOR OPEN  1.jízda

Machů Jakub  5.místo (po pádu)

2.jízda

Machů Jakub 4.místo

Musíme zmínit i skvělý výsledek našeho kamaráda (nečlen AMK) jun.Jirky Nespěšného který ve třídě JUNIOR -A vybojoval v 1.jízdě krásné 3.místo a v 2.jízdě 4.místo.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci AMK Těrlicko a přejeme do dalších závodů hodně štěstí.

Fotky jsou ve FOTOGALERII

300.zatáček Gustava Havla - obrázek

300.zatáček Gustava Havla - obrázek

Opět po roce, ve dnech 19. - 20. května 2012, prožilo městečko Hořice v Podkrkonoší velký svátek všech motorkářů. Celé město tento víkend žilo silničními motocyklovými závody. Právě tento rok se tu odehrál jubilejní 50. ročník legendárního závodu 300 zatáček Gustava Havla.
Na přírodním okruhu, který je jedním z posledních v Evropě, se rozpoutal nemilosrdný boj o vavříny. Diváci se sešli v opravdu hojném počtu a se zatajeným dechem sledovali neuvěřitelné výkony jezdců všech kubatur. Při pohledu na řítící se stroje skrz hořické uličky v bezprostřední blízkosti domů, zahrad nebo lesa běhal mráz po zádech. Při průjezdu jednoho kola této náročné trati dlouhé 5150 metrů se museli borci popasovat se 26ti zatáčkami a převýšením 90 metrů.

Tohoto jubilejního 50.ročníku se zůčastnil i jezdec reprezentující AMK Těrlicko Petr Petridas Čadek #91 ze svou Cagivou 125ccm SP a vybojoval první bod letošní sezony za krásné 15.místo.

Ke skvělé atmosféře těchto jedinečných závodů přispělo i nádherné počasí. Možná i proto přijel do Hořic podpořit startující jezdce tak velký počet motocyklových fanoušků. Všichni prožili pár dnů nevšedních zážitků, plných vůně benzínu a burácejících strojů, na které budou ještě hodně dlouho vzpomínat. Minimálně však do toho příštího, už 51. ročníku.

Pár fotek v fotogalerii.Ostatní fotky najdete na www.motosportvideo.webgarden.cz

 - obrázek

- obrázek

Tento vikend 12.5.2012 se v Brně na Masarykově okruhu  konalo Mezinarodní mistrovství Česka , memorial F.Štastného,který byl započítáván do Alpe Adria šampionátu. Zúčastnil se ho i jezdec AMK Těrlicko Marek Vrána, který po skvělém výkonu zvítězil mezi českými jezdci a celkově se umístil na osmém místě.

Gratulujeme.

Více info:

http://www.motocams.cz/silnice/informace/339

 - obrázek

- obrázek

V uplynulém víkendu 5. - 6. 5.2012 se jezdci AMK Těrlicko Marek Vrána a Petr Čadek zúčastnili prvního závodu CZECH ROAD RACING CUP 2012 na jihu Moravy ve Starém Městě. Marek Vrána ve třídě klasik 175ccm bojoval o příčku nejvyšší s Edou Klimkem a po ukrutném boji Marek vybojoval 2 . místo a tím potvrzuje, že letos to opět jeho soupeři nebudou mít jednoduché.
Ve třídě 125ccm SP, která byla velice dobře obsazena, si Marek a Petr vybrali smůlu až do dna. Petr ČADEK bohužel musel v 3. kole odstoupit ze závodu pro poruchu na motocyklu (utržená stupačka). Marek Vrána na krásné umístnění z klasiků nenavázal a obsadil 32. místo.
Závod byl obsazen výbornými jezdci. Vítězství si zaslouženě odváží Mirek Sedlo a 2. místo získal, po návratu ze závodění v Irsku, výborně jedoucí Olin Hanák. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další vystoupení, které se koná již za 14 dní v Hořicích na 300 Zatáčkách Gustava Havla v opět velice silně obsazené třídě 125 SP, do které je přihlášeno 58 jezdců.

FOTO V FOTOGALERII

 - obrázek

- obrázek

Pohár ČSMS - Brno 27. 4. 2012
V letošním roce se jede premiérově Troligabus cup 2012, neboli Pohár ČSMS pod záštitou Českého svazu motocyklového sportu.
Troligabus cup je "primárně" určen pro road racingové závodníky, kategorie licenčních a bezlicenčních jezdců na moderních strojích rozhodně nestála bokem. V paddocku jste mohli potkat různé motocykly od veteránů do roku výroby 1972, přes Sportproduction a GP 125, 250 až po moderní stroje o obsahu do 600 a 1000ccm.
Tohoto premiérového závodu se zúčastnili také jezdci AMK Těrlicko Marek VRÁNA, Petr ČADEK a Jaroslav SUCHÁNEK.
Ve třídě 125ccm SP si vybojoval po ukrutném boji 5. místo Petr Čadek na své Cagivě. Marek Vrána na motocyklu téže značky jel také velmi dobře a obsadil krásné 7. místo.
V jezdci plně obsazené třídě do 600ccm získal Jarda Suchánek velmi dobré 9. místo.
Naši jezdci opět nezklamali a dokazují, že se letos s nimi musí počítat jak na motodromech, tak i v poháru přírodních okruhů. Děkujeme jezdcům za reprezentaci AMK Těrlicko.
Foto ve FOTOGALERII
 
Naše LOGO.jpg
17.3. Ples AMK Těrlicko
8.4. Autobusový zájezd na Jarní cenu Brna
2.6. Fichtl cup Těrlicko
prevodovka.png
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one