Petr Hýl

V Sobotu 23.2.2013 se uskutečnil historický první splečenský ples AMK Těrlicko.Tímto bychom chtěli poděkovat všem kteří se zůčastnili příprav a samotné organizece plesu v daný den.Poděkování patří také obci Těrlicko za pronájem KD a všem sponzorům kteří přispěli krásnými a cennými cenami do tomboly.
Pokud se vám ples líbil a nebo jste viděli nějaké nedostaky, můžete napsat do dizkuze a my se budeme snažit se vše zdokonalit a napravit v roce následujícím.
Fotografie z plesu naleznete v fotogalerii.
Dne 26.1. 2013 se uskutečnil první ročník ,,Zimního Fichtlcupu“. Trať byla původně plánována z části na Těrlické přehradě, ale bohužel síla ledu nebyla vhodná a celý závod se uskutečnil v prostoru Depa Těrlického Kahance. Závodilo se pouze v kategorii klasik, což jsou motocykly československé výroby do 50 ccm, bez úprav. Na start se postavilo 21 závodníků z širokého okolí, kteří si v závodě nedarovali ani centimetr a rvali se o každou pozici. O vítězi rozhodovali především jezdecké schopnosti a výdrž stroje. Sněhová trať byla skvěle připravena, ale i tak nebyla nouze o spousty, někdy velice komických, pádů. Naštěstí se celý závod obešel bez jakýchkoliv zranění. Na start se postavil i náš pan starosta Martin Polášek, který dojel v malém finále na druhém místě. Na jeho stylu jízdy byly znát letité zkušenosti v oblasti motosportu. Za naši obec taktéž tvrdě bojovali kluci z Hradiště, a to druhým místem Davida Bohma a třetím místem Patrika Čajky. Jako nejstarší jezdec byl vyhlášen Jaroslav Palarczyk, který zároveň obsadil skvělé šesté místo a taktéž reprezentuje naši obec. Diváky neodradily ani teploty hluboko pod bodem mrazu a jejich účast byla nad očekávání vysoká. Závěrem bych chtěl poděkovat obci Těrlicko, AMK Těrlicko a celému Hradtran týmu bez jejichž pomoci, by se tyto závody dělaly velice obtížně. Doufám, že příští rok se znovu sejdeme na Zimním Fichtlcupu.

- obrázek

V sobotu 3.11.2012 proběhlo ve městě Kyjov slavnostní vyhlášení ČSMS Mistrovství ČR za rok 2012. Je nám velkou poctou, že se jedním z mnoha vyhlášených stal i náš jezdec a kamarád Marek Vrána, který obdržel pohár za 1. místo Mistrovstí ČR na dromech v kubatuře 125 SP.

Marku gratulujeme Ti.

Foto ve fotogalerii.

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

V sobotu dne 3.11.2012 proběhlo v aréně MZ Kart - Prostřední Suchá slavnostní ukončení sezóny 2. ročníku minibike AMK Těrlicko  "O Evženův pohár" 2012. Vzácným hostem byl pan Bc. Martin Polášek, starosta obce Těrlicko. Jsme rádi za velkou účast závodníků a doufáme, že i v dlších sezónách  nás bude stále více a hlavně ve třídě nejzajímavější, tedy v Juniorech. Poděkování patří hlavním sponzorům - NBS Invest a.s., Autodům Vrána s.r.o., obec Těrlicko a Motosportvideo, ale také organizačnímu týmu Lukáše Zemánka - R. Moraviecovi, T.Hatrikovi, B. Staśovi a M. Zemánkové.

Všem přejeme hodně štěstí a v další sezóně nashledanou.

Foto bude umístěno ve fotogalerii minibike, videosestřih bude  na stránkách minibike AMK Těrlicko.

- obrázek

- obrázek

Závodní motocyklová sezóna roku 2012 je již u konce.

Naši jezdci AMK Těrlicko nás reprezentovali nejen na přírodních tratích a zde jsou výsledky jejích umístění:

Marek Vrána: v Ačr 2.místo v přeboru klasik do 175ccm do 40 let , 6. místo Mistrovství ČR na dromech  v 125 SP, Čsms: 1.místo v Mistrovstvi ČR na dromech v 125 SP, 8. misto v Troliga bus cupu v 125 SP,  12.místo v Alpe Adria (Středoevropske mistrovstvi) v 125SP.

Petr Čadek: 7.místo na Troliga bus cupu, 24. místo Czech road racing cup 125 SP.

Mirek Bařák : 34.místo v Czech road racing cupu do 600ccm.

Jarek Suchánek: 36.místo v Czech road racing cupu do 1000m.

Martin Řezníček: 39.místo v Czech road racing cupu do 1000cm a 4.místo v Troliga bus cupu do 1000cm.

Další výsledky průběžně doplníme. Foto ve fotogalerii.

- obrázek

- obrázek

Výsledky ze Slovenského poháru CPM.
V neděli 16.9.2012 se na Slovakia Ringu uskutečnilo poslední kolo Slovenského poháru CPM.Strhující závody všech tří tříd byly důstojnou rozloučením s zdařilou sezónou.

Z jezdců AMK Těrlicko se zůčastnil Petr Čadek v kubatuře 125ccm SP.

Petr vobojoval v závodě krásné 8.místo a mezi českými jezdci skončil na 3.příčce.

V celkovém pořadí Slovenského poháru CPM Petr Čadek obsadil ?

Pár fotek naleznete ve fotogalerii

Sezóna 2012 klepe na vrátka

Jezdci AMK Těrlicko se letos zůčastní opěd poháru přírodních okruhu,přeboru ČR klasik,mistrovství SR klasik a Jaroslav Szlachta ME klasik.

Všem přejeme hodně uspěchů a šťastný návrat domů.

17.3. Ples AMK Těrlicko
8.4. Autobusový zájezd na Jarní cenu Brna
2.6. Fichtl cup Těrlicko
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.