17229929_1390184861043680_1512166133_o.jpg
Jakub Machů

Jakub Machů

Bronislav Staš

Bronislav Staš

Vojtěch Schwarz

Vojtěch Schwarz

Ondřej Schwarz

Ondřej Schwarz

Patrik Stachura

Patrik Stachura

Petr Hýl

Petr Hýl

Těrlický okruh 2011 551.jpg
DSC00351.JPG
Dne 15. 6. 2013 se minibike klub AMK Těrlicko zúčastnil již tradičního průvodu akce Havířov v květech. Sice jsme loňské vítězství neobhájili, přesto děkujeme všem, kteří s námi do toho šli a pomohli s přípravou a vším kolem, našim mladým talentům a jejich rodičům, pánům Lukáši Zemánkovi, Bronislavovi Staśovi, Romanovi Morawiecovi ,Tomáši Hatrikovi za organizaci, Romanovi Němčíkovi za bezpečné řízení alegorického vozu, M. Bařákovi, B. Staśovi a B.Szlachtovi za zapůjčení motorek a hlavně SPONZORŮM Marku Vránovi za zapůjčení auta a květinářství " U PIVOŇKY " za jeho nazdobení.
Foto ve fotogalerii.
dsc_0954.jpg
V neděli 2. června 2013 se na Slovensku v Dunajské Stredě uskutečnila další událost mezinárodního česko - slovenského šampionátu motocyklů v kategoriích Minimoto, MiniGP a Scooter.
Meteorologické předpovědi slibující nepříznivé počasí se nakonec nenaplnily a přítomni byli svědky skvělých soubojů ve všech třídách. Jezdci z AMK Těrlicko opět nezklamali, a napověděl tomu už dopolední měřený tréning, kde jsi jezdec Jakub Machů vyjel pole-position. Následně si v závodě své místo obhájil a dovezl domů zlatý pohár. Ve tříde Junior B, ve které závodí jezdci AMK Těrlicko Ondřej a Vojtěch Šwarcovi se v závodě umístili na krásném druhém a třetím místě.
Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.
Fotky najdete ve fotogalerii.
Plakát Fichtl cup 2013.png
Letošní již 4.ročník Fichtl cupu je minulostí.
Touto cestou bychom rádi poděkovali Obci Těrlicko za podporu při pořádání této akce.Nesmíme ani zapomenout na dobrovolníky z řad traťáku z RABAMOTOSPORT OSTRAVA pod vedením p.R.Bíleho a samozřéjmě na ty nejduležitější a to sponzory.
Jsou to tito: Obec Těrlicko
NBS Invest s.r.o
Penzion HÁJENKA Těrlicko
Bufet u Milušky
Pan Chvojka Pekařství + Pan Filsák
p. Petr Pěgřímek - Miniagroservis, STIHL
p. Jiří Papuga - Prodej stavebních materiálů
p. Miroslav Wloch - Zdravotechnika a vytápění
p. Jaroslav Wloch – servis – opravy - prodej zahradní techniky
p. Petr Hrabčák - Lubrifilm
zahrádkář Krtek Těrlicko
p. Siudová - potraviny Těrlicko
p.Kolář Jan - Řeznictví Veselé sele Těrlicko
MUDr.Chrobočková Gabriela - Zubní ordinace Těrlicko
p.Heržyová - Konzum
p.Bystroň - Autoopravna Blesk
p.Milerská - Mlékarna Těrlicko
p.Kolek Petr autoservisFotky na letošním Fichtl cupu nafotili p.D.ŽIDEK a p.J.HUDÁK, kterým patří veliké poděkování za moc krásné fotografie, které najdete v rubrice "FOTOGALERIE".
Video od DIGI STUDIO HAVÍŘOV je krásnou vzpomínkou na letošní již 4.ročník Fichtl cupu 2013.
Beze jména.jpg
O víkendu 11.-12.5.2013 se v jihočeském Písku konal první díl ze seriálu závodů Mezinárodního přeboru České republiky MiniGP, Mini moto a Skútrů. Nebylo nouze o krásné závody na nejtechničtější trati seriálu za nepříznivého počasí. Jak je již téměř tradicí, tak písecké závody celý víkend provázelo deštivé počasí a nejinak tomu bylo i letos, kdy propršely celé kvalifikační tréninky v sobotu a sprchlo i na závěr nedělního závodění. Závod se zároveň započítával do Slovenské Mezinárodního mistrovství což se velmi pozitivně odrazilo na účasti zahraničních jezdců. Celkem se na roštech všech kategorií sešlo 77 jezdců z čehož bylo 21 ze Slovenska a 4 z Maďarska.
Pro jezdce kategorie Mini moto je vypsáno celkem pět tříd - dvě juniorské, tři seniorské. V kvalifikaci juniorů byl nejrychlejší Vojta Schwartz z AMK Těrlicko, přičemž na startovním roštu nedělních závodů bylo celkem čtrnáct mladých závodníků.Vojta Schwartz, bodující v třídě Junior B dokázal v prvním závodě navázat na povedený trénink a těsně zvítězil po krásném souboji se slovenským závodníkem Michalem Bulíkem, kterého na druhé místo odsunul až v posledním kole.
Druhý závod přinesl úplně jiné pořadí, Lukáš Simon se dostal brzy do vedení a v cíli se mohl radovat z vítězství s náskokem šesti vteřin před Vojtou Schwarzem, Oliverem Konigem a Michalem Bulíkem.
Ve třídě Junior B pak jasně plný počet bodů získal Vojtěch Schwarz z AMK Těrlicko, na stupních vítězů ho doprovodili Oliver Konig a Matyáš Konečný.
V poli se bojovalo také v dalších třídách, Senior 40 patřila Petru Jadrnému, před Jakubem Machů z AMK Těrlicko a Markétou Strnadovou.

Kompletní výsledky:

Mini moto Junior B
1. Vojtěch Schwarz
2. Oliver Konig
3. Matyáš Konečný

Mini moto Senior Open 40
1. Petr Jadrný
2. Jakub Machů
3. Markéta Strnadová

Naším nejmenším jezdcům AMK Těrlicko gratulujeme a přejeme do dalších závodů mnoho úspěchů.
minigp-scooter_115.jpg
V neděli 21. dubna se na kartingová trati v Dunajské Stredě na Slovensku uskutečnilo první letošní akce Mezinárodních mistrovství České republiky v motocyklových kategoriích Mini Moto , Mini GP a skútrů . Agentura Motosport Agency , která je Slovenská motocyklovou federací pověřena organizováním seriálu , připravila výborné závody doplněné ideálním počasím .
Jelikož se letos šampionát pořádá spolu s maďarskou a českou motocyklovou federací , akce se zúčastnilo více než sedmdesát závodníků a to zajistilo nejen kvalitní účast , ale i strhující souboje na závodní trati .
Třída Senior Open 40 se stala dominantou českých zástupců , když vítězství v obou jízdách a i celkově vybojoval Petr Jadrný , před druhým Jakubem Machů z AMK Těrlicko a třetí Markétou Strnadová .
Jakubovi moc gratulujeme a přejeme do dalších závodů hodně štěstí.

FOTKY VE FOTOGALERII
DSC09144.JPG
V sobotu 20.4.2013 se v Těrlicku v prostoru depa konala historicky první JARNÍ auto-moto burza, kterou pořádal AMK Těrlicko. Více jak 300 návštěvníkům a fandům automobilismu prodejci nabídli mnoho věcí ze svých pokladů, náhradních dílů, či strojů. Zajištěno bylo také občerstvení v podobě grilovaných klobásek, či horkých a studených moků.
Věříme, že tato akce z daleka není poslední a v dalším termínu se sejde více prodejců. Termín konání bude včas uveden na stránkách AMK Těrlicko. Děkujeme za vaši přízeň a na další akci nashledanou.

Fotky ve fotogalerii.
45301_548060858577424_775171904_n.jpg
Motocyklový seriál IMRC úspešně odstartoval sezonu 2013. Jezdci AMK Těrlicko a všichni příznivci závodů silničních motocyklů se po nekonečné zimě dočkali .Během uplynulého víkendu 13. -14.4.2013 se sešli na Slovakia Ringu , aby byli svědky úvodního akce nového mezinárodního seriálu IMRC ( International Motocycle Race Championship ) , který z pověření České motocyklové federace organizuje agentura Czech Racing.
Šestidíilny seriál dvoudenních akcí přilákal na startovní rošt stovku závodníků ze šesti zemí .Ti svedli boje o body nejen do hodnocení šampionátu IMRC , ale i do národních mistrovství Slovenska a Maďarska , součástí byl navíc druhý ročník Slovenského poháru.
Už v sobotu absolvovali své závody jezdci třídy 125 Sportproduction , kterým dominovali Slováci .Zvítězil Peter Rauch před Jaroslavem Čechem ,na stupních vítězů je doplnil Jozef Oravský . Tohoto závodu se zůčastnil i náš Havířovský rodák a jezdes AMK Těrlicko Marek Vrána na své Aprilii 125ccm SP a umístnil se na krásném 6.místě.
Na Slovensko zavítali i další naši jezdci a to Pavel Schwarz na Hondě 1000ccm a Martin Řezníček na Yamaze 1000ccm.Absolvovali vtrvalostní závod na 2 hodiny a zůstali jen krůček za stupni vítězů na krásném 4.místě.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Pár fotek najdete ve fotogalerii
Naše LOGO.jpg
17.3. Ples AMK Těrlicko
8.4. Autobusový zájezd na Jarní cenu Brna
2.6. Fichtl cup Těrlicko
prevodovka.png
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one