17229929_1390184861043680_1512166133_o.jpg
AMK Těrlicko pořádá autobusový zájezd na Jarní Cenu Brna 2020 která se koná 12.4.2020
Autobus bude vyjíždět v neděli:
5:30 z Těrlicka od Obecního úřadu
5:45 bude v Havířově na Těšínské
6:00 poslední zastávka na vlakovém nádraži v Havířově.
Cena zájezdu je 250-300Kč (Bude upřesněno podle počtu lidí)
Kapacita omezena.
Objednávka zpráva nebo telefon 777328157.
FB_IMG_1553501891918.jpg
Akce Fichtl Cup a sprinty jsou pro tento rok zrušeny.
Vše se přesouvá na rok 2021.

Děkujeme za pochopení.
AMK Těrlicko
Společenský ples se uskuteční 29.2.2019 od 19. hodin ve společenském sále v Těrlicku na náměstí.

Info ohledně vstupenek 603944122.
944781_505325622877253_151892484_n.jpg
1175272_505326026210546_1258895532_n.jpg
V krásném areálu závodiště Kartarena Ypsilonka u Chebu proběhl ve dnech 17. a 18. srpna 2013 již předposlední závod sezóny mezinárodního přeboru České republiky v juniorských kategoriích MiniGP, Minimoto, Skútr.
Většina závodníků má tuto zánovní dráhu v oblibě a díky optimální předpovědi na celý víkend vládla v depu spokojená nálada. Jakub společně s rodiči vyjel na tento závod již ve čtvrtek, aby to výrazně pomohlo k lepším výsledkům v nedělním závodu, kde se rozhodovalo o mistru republiky.
Páteční tréninky napovídali k rychlým časům. Jakub si v sobotním měřeném tréninku vyjel čtvrtou pozici. V nedělním závodě se v obou rozjížďkách odehrávaly těžké boje o druhou pozici mezi jezdci Bromovský, Bican, Jadrný, Machů, Daňhelková, Podzimek, Cyrus, kde se pořadí měnilo skoro každou zatáčku. V cíli pak byla celá sedmička pronásledovatelů v jedné vteřině, takže bylo po celou dobu závodu na co koukat.
Jakub Machů z AMK Těrlicko v závodě skončil na pátém místě. Celkově mu to zajistilo druhé místo v Mistrovství ČR.
V nižší třídě se zůčastnily také bratři Schwarzcovi z klubu AMK Těrlicko, kde Vojtěch přijel jako lidr této třídy a dojel dvakrát na 4 místě. Jeho bratr Ondřej skončil dvakrát na páté pozici. Toto naznačuje, že se bude v poledním závodě rozhodovat o mistru republiky.

Další závod se bude konat již za tři týdny ve dnech 7. a 8. září 2013 na autodromu ve Vysokém Mýtě.
AE2P9358.jpg
Ve dnech 20. a 21.července 2013 zavítali jezdci tříd MiniGP, Mini moto a Skútr na motokárový okruh v jihočeském Písku. Poprvé v této sezóně slibovala předpověď krásné počasí a skutečně to během víkendu vyšlo. Pro závody prakticky ideální teplota 26°C ve stínu a rozpálený asfalt. Skvělé podmínky pro ostré souboje v každé z dvanácti vypsaných tříd obou nedělních závodů.
Obě rozjížďky se nesly v duchu krásných soubojů momentálně nejlepších juniorů v kategorii Senior 40 (jezdci 12-15 let) Jakuba Machů z AMK Těrlicko a Petra Jadrného, které se odehrávali na čele celého závodu. Škoda, že do soubojů nemohl více zasáhnout Vít Bromovský, který se bohužel už po několikáté v této sezóně potýkal s technickými problémy svého stroje.
Tohoto závodu se také zůčastnili naši další dva jezdci a to bretři Schwarzové.
Srdečně gratulujeme.

Fotky naleznete opět ve fotogalerii.
DSC00351.JPG
Dne 15. 6. 2013 se minibike klub AMK Těrlicko zúčastnil již tradičního průvodu akce Havířov v květech. Sice jsme loňské vítězství neobhájili, přesto děkujeme všem, kteří s námi do toho šli a pomohli s přípravou a vším kolem, našim mladým talentům a jejich rodičům, pánům Lukáši Zemánkovi, Bronislavovi Staśovi, Romanovi Morawiecovi ,Tomáši Hatrikovi za organizaci, Romanovi Němčíkovi za bezpečné řízení alegorického vozu, M. Bařákovi, B. Staśovi a B.Szlachtovi za zapůjčení motorek a hlavně SPONZORŮM Marku Vránovi za zapůjčení auta a květinářství " U PIVOŇKY " za jeho nazdobení.
Foto ve fotogalerii.
dsc_0954.jpg
V neděli 2. června 2013 se na Slovensku v Dunajské Stredě uskutečnila další událost mezinárodního česko - slovenského šampionátu motocyklů v kategoriích Minimoto, MiniGP a Scooter.
Meteorologické předpovědi slibující nepříznivé počasí se nakonec nenaplnily a přítomni byli svědky skvělých soubojů ve všech třídách. Jezdci z AMK Těrlicko opět nezklamali, a napověděl tomu už dopolední měřený tréning, kde jsi jezdec Jakub Machů vyjel pole-position. Následně si v závodě své místo obhájil a dovezl domů zlatý pohár. Ve tříde Junior B, ve které závodí jezdci AMK Těrlicko Ondřej a Vojtěch Šwarcovi se v závodě umístili na krásném druhém a třetím místě.
Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.
Fotky najdete ve fotogalerii.
Plakát Fichtl cup 2013.png
Letošní již 4.ročník Fichtl cupu je minulostí.
Touto cestou bychom rádi poděkovali Obci Těrlicko za podporu při pořádání této akce.Nesmíme ani zapomenout na dobrovolníky z řad traťáku z RABAMOTOSPORT OSTRAVA pod vedením p.R.Bíleho a samozřéjmě na ty nejduležitější a to sponzory.
Jsou to tito: Obec Těrlicko
NBS Invest s.r.o
Penzion HÁJENKA Těrlicko
Bufet u Milušky
Pan Chvojka Pekařství + Pan Filsák
p. Petr Pěgřímek - Miniagroservis, STIHL
p. Jiří Papuga - Prodej stavebních materiálů
p. Miroslav Wloch - Zdravotechnika a vytápění
p. Jaroslav Wloch – servis – opravy - prodej zahradní techniky
p. Petr Hrabčák - Lubrifilm
zahrádkář Krtek Těrlicko
p. Siudová - potraviny Těrlicko
p.Kolář Jan - Řeznictví Veselé sele Těrlicko
MUDr.Chrobočková Gabriela - Zubní ordinace Těrlicko
p.Heržyová - Konzum
p.Bystroň - Autoopravna Blesk
p.Milerská - Mlékarna Těrlicko
p.Kolek Petr autoservisFotky na letošním Fichtl cupu nafotili p.D.ŽIDEK a p.J.HUDÁK, kterým patří veliké poděkování za moc krásné fotografie, které najdete v rubrice "FOTOGALERIE".
Video od DIGI STUDIO HAVÍŘOV je krásnou vzpomínkou na letošní již 4.ročník Fichtl cupu 2013.
Beze jména.jpg
O víkendu 11.-12.5.2013 se v jihočeském Písku konal první díl ze seriálu závodů Mezinárodního přeboru České republiky MiniGP, Mini moto a Skútrů. Nebylo nouze o krásné závody na nejtechničtější trati seriálu za nepříznivého počasí. Jak je již téměř tradicí, tak písecké závody celý víkend provázelo deštivé počasí a nejinak tomu bylo i letos, kdy propršely celé kvalifikační tréninky v sobotu a sprchlo i na závěr nedělního závodění. Závod se zároveň započítával do Slovenské Mezinárodního mistrovství což se velmi pozitivně odrazilo na účasti zahraničních jezdců. Celkem se na roštech všech kategorií sešlo 77 jezdců z čehož bylo 21 ze Slovenska a 4 z Maďarska.
Pro jezdce kategorie Mini moto je vypsáno celkem pět tříd - dvě juniorské, tři seniorské. V kvalifikaci juniorů byl nejrychlejší Vojta Schwartz z AMK Těrlicko, přičemž na startovním roštu nedělních závodů bylo celkem čtrnáct mladých závodníků.Vojta Schwartz, bodující v třídě Junior B dokázal v prvním závodě navázat na povedený trénink a těsně zvítězil po krásném souboji se slovenským závodníkem Michalem Bulíkem, kterého na druhé místo odsunul až v posledním kole.
Druhý závod přinesl úplně jiné pořadí, Lukáš Simon se dostal brzy do vedení a v cíli se mohl radovat z vítězství s náskokem šesti vteřin před Vojtou Schwarzem, Oliverem Konigem a Michalem Bulíkem.
Ve třídě Junior B pak jasně plný počet bodů získal Vojtěch Schwarz z AMK Těrlicko, na stupních vítězů ho doprovodili Oliver Konig a Matyáš Konečný.
V poli se bojovalo také v dalších třídách, Senior 40 patřila Petru Jadrnému, před Jakubem Machů z AMK Těrlicko a Markétou Strnadovou.

Kompletní výsledky:

Mini moto Junior B
1. Vojtěch Schwarz
2. Oliver Konig
3. Matyáš Konečný

Mini moto Senior Open 40
1. Petr Jadrný
2. Jakub Machů
3. Markéta Strnadová

Naším nejmenším jezdcům AMK Těrlicko gratulujeme a přejeme do dalších závodů mnoho úspěchů.
minigp-scooter_115.jpg
V neděli 21. dubna se na kartingová trati v Dunajské Stredě na Slovensku uskutečnilo první letošní akce Mezinárodních mistrovství České republiky v motocyklových kategoriích Mini Moto , Mini GP a skútrů . Agentura Motosport Agency , která je Slovenská motocyklovou federací pověřena organizováním seriálu , připravila výborné závody doplněné ideálním počasím .
Jelikož se letos šampionát pořádá spolu s maďarskou a českou motocyklovou federací , akce se zúčastnilo více než sedmdesát závodníků a to zajistilo nejen kvalitní účast , ale i strhující souboje na závodní trati .
Třída Senior Open 40 se stala dominantou českých zástupců , když vítězství v obou jízdách a i celkově vybojoval Petr Jadrný , před druhým Jakubem Machů z AMK Těrlicko a třetí Markétou Strnadová .
Jakubovi moc gratulujeme a přejeme do dalších závodů hodně štěstí.

FOTKY VE FOTOGALERII
DSC09144.JPG
V sobotu 20.4.2013 se v Těrlicku v prostoru depa konala historicky první JARNÍ auto-moto burza, kterou pořádal AMK Těrlicko. Více jak 300 návštěvníkům a fandům automobilismu prodejci nabídli mnoho věcí ze svých pokladů, náhradních dílů, či strojů. Zajištěno bylo také občerstvení v podobě grilovaných klobásek, či horkých a studených moků.
Věříme, že tato akce z daleka není poslední a v dalším termínu se sejde více prodejců. Termín konání bude včas uveden na stránkách AMK Těrlicko. Děkujeme za vaši přízeň a na další akci nashledanou.

Fotky ve fotogalerii.
Naše LOGO.jpg
29.2. - Ples AMK Těrlicko
12.4. - Zájezd jarní cena Brna
27.6. - Fichtl Cup Těrlicko rovinka, Sprinty Těrlicko
prevodovka.png
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one