Motocyklový seriál IMRC úspešně odstartoval sezonu 2013

Motocyklový seriál IMRC úspešně odstartoval sezonu 2013. Jezdci AMK Těrlicko a všichni příznivci závodů silničních motocyklů se po nekonečné zimě dočkali .Během uplynulého víkendu 13. -14.4.2013 se sešli na Slovakia Ringu , aby byli svědky úvodního akce nového mezinárodního seriálu IMRC ( International Motocycle Race Championship ) , který z pověření České motocyklové federace organizuje agentura Czech Racing.
Šestidíilny seriál dvoudenních akcí přilákal na startovní rošt stovku závodníků ze šesti zemí .Ti svedli boje o body nejen do hodnocení šampionátu IMRC , ale i do národních mistrovství Slovenska a Maďarska , součástí byl navíc druhý ročník Slovenského poháru.
Už v sobotu absolvovali své závody jezdci třídy 125 Sportproduction , kterým dominovali Slováci .Zvítězil Peter Rauch před Jaroslavem Čechem ,na stupních vítězů je doplnil Jozef Oravský . Tohoto závodu se zůčastnil i náš Havířovský rodák a jezdes AMK Těrlicko Marek Vrána na své Aprilii 125ccm SP a umístnil se na krásném 6.místě.
Na Slovensko zavítali i další naši jezdci a to Pavel Schwarz na Hondě 1000ccm a Martin Řezníček na Yamaze 1000ccm.Absolvovali vtrvalostní závod na 2 hodiny a zůstali jen krůček za stupni vítězů na krásném 4.místě.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Pár fotek najdete ve fotogalerii
17.04.2013 15:09:19
kreation
1.3. Ples AMK Těrlicko
Další akce budou upřesněny.
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.