17229929_1390184861043680_1512166133_o.jpg

Minibikeři AMK Těrlicko opět bodovali.

Beze jména.jpg
O víkendu 11.-12.5.2013 se v jihočeském Písku konal první díl ze seriálu závodů Mezinárodního přeboru České republiky MiniGP, Mini moto a Skútrů. Nebylo nouze o krásné závody na nejtechničtější trati seriálu za nepříznivého počasí. Jak je již téměř tradicí, tak písecké závody celý víkend provázelo deštivé počasí a nejinak tomu bylo i letos, kdy propršely celé kvalifikační tréninky v sobotu a sprchlo i na závěr nedělního závodění. Závod se zároveň započítával do Slovenské Mezinárodního mistrovství což se velmi pozitivně odrazilo na účasti zahraničních jezdců. Celkem se na roštech všech kategorií sešlo 77 jezdců z čehož bylo 21 ze Slovenska a 4 z Maďarska.
Pro jezdce kategorie Mini moto je vypsáno celkem pět tříd - dvě juniorské, tři seniorské. V kvalifikaci juniorů byl nejrychlejší Vojta Schwartz z AMK Těrlicko, přičemž na startovním roštu nedělních závodů bylo celkem čtrnáct mladých závodníků.Vojta Schwartz, bodující v třídě Junior B dokázal v prvním závodě navázat na povedený trénink a těsně zvítězil po krásném souboji se slovenským závodníkem Michalem Bulíkem, kterého na druhé místo odsunul až v posledním kole.
Druhý závod přinesl úplně jiné pořadí, Lukáš Simon se dostal brzy do vedení a v cíli se mohl radovat z vítězství s náskokem šesti vteřin před Vojtou Schwarzem, Oliverem Konigem a Michalem Bulíkem.
Ve třídě Junior B pak jasně plný počet bodů získal Vojtěch Schwarz z AMK Těrlicko, na stupních vítězů ho doprovodili Oliver Konig a Matyáš Konečný.
V poli se bojovalo také v dalších třídách, Senior 40 patřila Petru Jadrnému, před Jakubem Machů z AMK Těrlicko a Markétou Strnadovou.

Kompletní výsledky:

Mini moto Junior B
1. Vojtěch Schwarz
2. Oliver Konig
3. Matyáš Konečný

Mini moto Senior Open 40
1. Petr Jadrný
2. Jakub Machů
3. Markéta Strnadová

Naším nejmenším jezdcům AMK Těrlicko gratulujeme a přejeme do dalších závodů mnoho úspěchů.
23.05.2013 09:26:42
kreation
Naše LOGO.jpg
29.2. - Ples AMK Těrlicko
12.4. - Zájezd jarní cena Brna
27.6. - Fichtl Cup Těrlicko rovinka, Sprinty Těrlicko
prevodovka.png
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one