Patrik Stachura

Petr Hýl

Petr Hýl

Napsali o nás v Listech Těrlicka

Minulý týden proběhlo v Hořicích vyhlášení nejlepších motocyklových silničních závodníků české republiky .Na tuto akci byl pozván i člen našeho klubu AMK Těrlicko Marek Vrána který skončil na třetím míste přeboru české republiky klasik v kubatůře 175 ccm! Tento výborný pilot přezdívaný Havířovský hrdina se na podium vrátil ještě jednou ,když byl vyhlášen na 5.místě mistrovství české republiky ve třídě 125ccm SP.Aby toho nebylo málo tak musíme zmínit i nejlepší výsledek Marka Vrány v letošní sezoně a to že se stal MEZINÁRODNÍM MISTREM SLOVENSKA v kubatůře 125ccmSP. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za skvělou reprezentaci našeho klubu a popřát hodně uspěchu v příštím roce 2012 jak na klasiku tak i na sportprodakšnu .

Foto ve fotogalerii

Vážení příznivci silničních motocyklů a fandové jezdců AMK Těrlicko

Je tady konec roku a tím i konec sezony pro naše jezdce, kteří letos reprezentovali AMK Těrlicko na závodních okruzích po celé ČR a Slovensku.

Měli jsme letos zastoupení v kubaturách Klasik175ccm MČR,125ccm SP,600ccm a 1000ccm poháru přírodních okruhů a 250ccm v ME klasik.

Nejúspěšnějším jezdcem se letos stal Marek Vrána, který se umístnil v MČR klasik 175ccm na krásném 3.místě.

Marek se nenechal zahambit ani u našich sousedů na Slovensku, kde se stal v MSR v třídě 125ccm SP mistrem a v MČR obsadil 5.místo.

Po mnoha útrapách a problémech s motocyklem Petr Čadek, přezdívaný "LEŽÁK", skončil se svoji Gagivou Mito v kubatuře 125ccm SP na 14.místě.

Naši velmi známi závodníci "ŠESTKAŘI" Mirek Bařák, Brunek Staš a Jarda Suchánek si v letošní sezoně vybojovali tyto příčky:

Mirek Bařák 28.místo

Brunek Staš 21.místo

Jarda Suchánek 17.místo

Opět jako v letech minulých nás reprezentoval Jarda Szlachta na svém klasiku 250ccm v ME Klasik v kubatuře "Category C" a skončil celkově na 14.místě.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci AMK Těrlicko.Hodně úspěchu do nové sezony přeje vedení klubu.

- obrázek

- obrázek

Již po osmé na jihu Moravy v malebném městečku Kyjov se konaly závody silničních motocyklu na kterých nechyběli ani naši jezdci AMK Těrlicko ve složení Marek Vrána,Petr Čadek a Mirek Bařák.

Nejuspěšnějším jezdcem našeho klubu se opět stal Marek Vrána ve třídě klasik 175ccm kde opět jako v Těrlicku nechal za svými zády všechny soupeře a s velkým náskokem závod vyhrál.

Petr Čadek smůlu z Těrlického okruhu neprolomil a závod v Kyjově nedokončil.

Ve třídě do 600ccm po nádherném boji kolo na kolo Mirek Bařák vybojoval krásné 15.místo.

Všem moc děkujeme za skvělou prezentaci našeho klubu a gratulujeme za skvělé výsledky.