17229929_1390184861043680_1512166133_o.jpg
Jakub Machů

Jakub Machů

Bronislav Staš

Bronislav Staš

Vojtěch Schwarz

Vojtěch Schwarz

Ondřej Schwarz

Ondřej Schwarz

Patrik Stachura

Patrik Stachura

Petr Hýl

Petr Hýl

Těrlický okruh 2011 551.jpg
 - obrázek

- obrázek

V sobotu 3.11.2012 proběhlo ve městě Kyjov slavnostní vyhlášení ČSMS Mistrovství ČR za rok 2012. Je nám velkou poctou, že se jedním z mnoha vyhlášených stal i náš jezdec a kamarád Marek Vrána, který obdržel pohár za 1. místo Mistrovstí ČR na dromech v kubatuře 125 SP.

Marku gratulujeme Ti.

Foto ve fotogalerii.

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

V sobotu dne 3.11.2012 proběhlo v aréně MZ Kart - Prostřední Suchá slavnostní ukončení sezóny 2. ročníku minibike AMK Těrlicko  "O Evženův pohár" 2012. Vzácným hostem byl pan Bc. Martin Polášek, starosta obce Těrlicko. Jsme rádi za velkou účast závodníků a doufáme, že i v dlších sezónách  nás bude stále více a hlavně ve třídě nejzajímavější, tedy v Juniorech. Poděkování patří hlavním sponzorům - NBS Invest a.s., Autodům Vrána s.r.o., obec Těrlicko a Motosportvideo, ale také organizačnímu týmu Lukáše Zemánka - R. Moraviecovi, T.Hatrikovi, B. Staśovi a M. Zemánkové.

Všem přejeme hodně štěstí a v další sezóně nashledanou.

Foto bude umístěno ve fotogalerii minibike, videosestřih bude  na stránkách minibike AMK Těrlicko.

 

 - obrázek

- obrázek

Závodní motocyklová sezóna roku 2012 je již u konce.

Naši jezdci AMK Těrlicko nás reprezentovali nejen na přírodních tratích a zde jsou výsledky jejích umístění:

Marek Vrána: v Ačr 2.místo v přeboru klasik do 175ccm do 40 let , 6. místo Mistrovství ČR na dromech  v 125 SP, Čsms: 1.místo v Mistrovstvi ČR na dromech v 125 SP, 8. misto v Troliga bus cupu v 125 SP,  12.místo v Alpe Adria (Středoevropske mistrovstvi) v 125SP.


 Petr Čadek: 7.místo na Troliga bus cupu, 24. místo Czech road racing cup 125 SP.


Mirek Bařák : 34.místo v Czech road racing cupu do 600ccm.

Jarek Suchánek: 36.místo v Czech road racing cupu do 1000m.


Martin Řezníček: 39.místo v Czech road racing cupu do 1000cm a 4.místo v Troliga bus cupu do 1000cm.

Další výsledky průběžně doplníme. Foto ve fotogalerii.

 - obrázek

- obrázek

Výsledky ze Slovenského poháru CPM.
V neděli 16.9.2012 se na Slovakia Ringu uskutečnilo poslední kolo Slovenského poháru CPM.Strhující závody všech tří tříd byly důstojnou rozloučením s zdařilou sezónou.

Z jezdců AMK Těrlicko se zůčastnil Petr Čadek v kubatuře 125ccm SP.

Petr vobojoval v závodě krásné 8.místo a mezi českými jezdci skončil na 3.příčce.

V celkovém pořadí Slovenského poháru CPM Petr Čadek obsadil ?

 

Pár fotek naleznete ve fotogalerii

Pohár přírodních okruhu.jpg

Sezóna 2012 klepe na vrátka

Jezdci AMK Těrlicko se letos zůčastní opěd poháru přírodních okruhu,přeboru ČR klasik,mistrovství SR klasik a Jaroslav Szlachta ME klasik.

Všem přejeme hodně uspěchů a šťastný návrat domů.

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

Uplynulý víkend 9.9.2012 se na motokárové trati v Dunajské Stredě konal poslední závod Mezinárodních mistrovství Slovenska minimoto . Závěrečné dvě jízdy rozhodli o vítězích premiérových mistrovství ve všech pěti kategoriích .

Třída Junior B byla výhradně v režii českých jezdců , když zvítězil Petr Svoboda , druhý byl Petr Jadrný a třetí Vojtěch Schwarz z AMK Těrlicko . V celkovém hodnocení MMSR zvítězil Petr Jadrný před Petrem Svobodou a Lukášem Svobodou .

Stejně ve třídě Junior Open 40 neměli Slováci zastoupení . Radoslav Tomašovič z minimoto klubu Kopčany kvůli technickým problémům už do posledních závodů vůbec nenastoupil . Sezónu suverénně ovládl Jiří Mrkývka , který zvítězil ve všech závodech , ve kterých nastoupil . Druhý skončil Jakub Machů z AMK Těrlicko a třetí Petr Seménka .

Pár fotek ve fotogalerii. 

 

 

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Devátý ročník Kyjovského okruhu se o víkendu 1. a 2. září odjel na přírodní městské trati v Kyjově. Poprvé pod Českým svazem motocyklového sportu a také jako Mistrovství České republiky na přírodních okruzích. I přes proměnlivé počasí provázející sobotní tréninky byla divácká účast hojná, do Kyjova se sjelo přes 10 tisíc fandů motocyklového sportu.Vzácnými hosty byli jezdci Moto GP Karel Abraham a Jakub Kornfeil, kteří se zúčastnili nedělního slavnostního zahájení a poté i autogramiády pro fanoušky.Již sobotní tréninkové jízdy napověděly, že boj o poslední letošní mistrovské body bude opravdu napínavý.

 Neděle začala závodem spojených tříd Klasik do 175 a 250 ccm kde Marek Vrána z AMK Těrlicko bojoval,ale svůj motocykl nedovezl zdárně do cíle.Pro poruchu stroje odstoupil.Po slavnostním zahájení za účasti prezidenta ČSMS Karla Abrahama pokračoval program odpoledních jízd prvním závodem Mistrovství ČR, 125 Sport Production. Závod „dakšnů“ byl od první chvíle velmi napínavý.Petr Čadek ze svou Cagivou 125ccm SP závod dokončil na krásném bodovaném 14.místě.Jedním z vrcholů závodního odpoledne byl mistrovský závod třídy do 600 ccm. Závod se jel na dvanáct kol.Celkem 16 jezdců bojovalo o definitivně poslední body do Mistrovství ČR a tempo závodu bylo neskutečné.Mirek Bařák Těrlický rodák a jezdec AMK Těrlicko tahal za plyn a po ukrutném boji ze zvými soupeři si vybojoval 13.místo a take nějaký ten mistrovský bodík.

Všem naším jezdcům gratulujeme k výsledkům a k skvělé reprezentaci AMK Těrlicko.

2DVD  cca 140 minut cena 200,-Kč na www.motosportvideo.webgarden.cz

Fotky naleznete ve fotogalerii

                

 - obrázek

- obrázek

Dalším závodem započítávaném do poháru přírodních okruhů byl pro jezdce AMK Těrlicko domácí podnik Havířovský zlatý kahanec na Těrlickém okruhu. Před tímto závodem se jezdecká základna rozrostla o další výborné jezdce a to Jana Vachalu v kubatuře do 600ccm a Martina Řezníčka v litrové třídě. Na start se tedy postavilo celkem 8. domácích pilotů . Největší želízko v ohni byl loňský vítěz třídy klasik do 175ccm Marek Vrána, který bohužel po problémech s motorem na své Zetce 175ccm byl nucen po čtvrtém kole odstoupit . Další obsazenou třídou byla kubatura 125 sportproduction , kde bojovali dva naši zástupci. již výše zmíněný Marek Vrána a Petr Čadek. Oba zajeli tréninky v rámci možností, ale Marek si musel vypít kalich hořkosti do dna, když mu ještě v tréninku odešlo zapalování a do závodu nenastoupil . Petr Čadek celý závod bojoval na hranici druhé desítky a nakonec obsadil 23 místo. V kubatuře do 600ccm zajel výborně Jan Vachala , který po šestnáctém místě v tréninku se v závodě o dvě místa zlepšil a závod dokončil na místě 14. Předseda AMK Brunek Staš dojel na místě 20. Jarda Suchánek na místě 27. A místní hrdina Globin Mirek Bařák se umístil jako 29. Jarda Suchánek ve svém druhém závodě 1000ccm dojel jako 14 těsně před 15-ctým Martinem Řezníčkem. Závěrem by jezdci chtěli poděkovat všem fandům okolo okruhu , kterých se sešlo velmi mnoho.

Naše LOGO.jpg
prevodovka.png
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one