Petr Hýl

Petr Hýl

- obrázek

- obrázek

V uplynulém víkendu 5. - 6. 5.2012 se jezdci AMK Těrlicko Marek Vrána a Petr Čadek zúčastnili prvního závodu CZECH ROAD RACING CUP 2012 na jihu Moravy ve Starém Městě. Marek Vrána ve třídě klasik 175ccm bojoval o příčku nejvyšší s Edou Klimkem a po ukrutném boji Marek vybojoval 2 . místo a tím potvrzuje, že letos to opět jeho soupeři nebudou mít jednoduché.
Ve třídě 125ccm SP, která byla velice dobře obsazena, si Marek a Petr vybrali smůlu až do dna. Petr ČADEK bohužel musel v 3. kole odstoupit ze závodu pro poruchu na motocyklu (utržená stupačka). Marek Vrána na krásné umístnění z klasiků nenavázal a obsadil 32. místo.
Závod byl obsazen výbornými jezdci. Vítězství si zaslouženě odváží Mirek Sedlo a 2. místo získal, po návratu ze závodění v Irsku, výborně jedoucí Olin Hanák. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další vystoupení, které se koná již za 14 dní v Hořicích na 300 Zatáčkách Gustava Havla v opět velice silně obsazené třídě 125 SP, do které je přihlášeno 58 jezdců.

FOTO V FOTOGALERII

11.05.2012 16:46:33
kreation
Ples AMK Těrlicko 18.2.2017
Zájezd na Jarní Cenu Brna 23.4.2017
Fichtl cup 3.6.2017
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.