Petr Hýl

Petr Hýl

- obrázek

- obrázek

Dalším závodem započítávaném do poháru přírodních okruhů byl pro jezdce AMK Těrlicko domácí podnik Havířovský zlatý kahanec na Těrlickém okruhu. Před tímto závodem se jezdecká základna rozrostla o další výborné jezdce a to Jana Vachalu v kubatuře do 600ccm a Martina Řezníčka v litrové třídě. Na start se tedy postavilo celkem 8. domácích pilotů . Největší želízko v ohni byl loňský vítěz třídy klasik do 175ccm Marek Vrána, který bohužel po problémech s motorem na své Zetce 175ccm byl nucen po čtvrtém kole odstoupit . Další obsazenou třídou byla kubatura 125 sportproduction , kde bojovali dva naši zástupci. již výše zmíněný Marek Vrána a Petr Čadek. Oba zajeli tréninky v rámci možností, ale Marek si musel vypít kalich hořkosti do dna, když mu ještě v tréninku odešlo zapalování a do závodu nenastoupil . Petr Čadek celý závod bojoval na hranici druhé desítky a nakonec obsadil 23 místo. V kubatuře do 600ccm zajel výborně Jan Vachala , který po šestnáctém místě v tréninku se v závodě o dvě místa zlepšil a závod dokončil na místě 14. Předseda AMK Brunek Staš dojel na místě 20. Jarda Suchánek na místě 27. A místní hrdina Globin Mirek Bařák se umístil jako 29. Jarda Suchánek ve svém druhém závodě 1000ccm dojel jako 14 těsně před 15-ctým Martinem Řezníčkem. Závěrem by jezdci chtěli poděkovat všem fandům okolo okruhu , kterých se sešlo velmi mnoho.

26.11.2012 20:50:46
kreation
Ples AMK Těrlicko 18.2.2017
Zájezd na Jarní Cenu Brna 23.4.2017
Fichtl cup 3.6.2017
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.