Patrik Stachura

Petr Hýl

Petr Hýl

Těrlický okruh 2013

O posledním prázdninovém víkendu 31.8 - 1.9.2013 zazněly motory silných motocyklů na legendárním Těrlickém okruhu na již jubilejním 30.ročníku Zlatého Kahance.
Na tomto okruhu nemohli chybět ani domácí jezdci z místního AMK Těrlicko ve složení Jaroslav Szlachta, Marek Vrána, Miroslav Bařák, Bronislav Staś, Jaroslav Suchánek, Pavel Schwarz a Martin Řezníček.
Zmiňovaní jezdci bojovali ve třídach 125ccm SP, volná do 600, volná nad 600, Grand final a Klasik 350ccm.
Marek Vrána ve třídě 125ccm SP bojoval ,ale bohužel technika nevdržela a Marek musel ze závodu odstoupit.Ve třídě Klasik 350ccm si Jarda Szlachta i přes technické problémy na své Yamaze dojel pro krásné 5.místo.
Třída volná do 600ccm opět nabídla divákům krásnou podívanou.Jezdci AMK Těrlicko dojeli v pořadí: Brunek Staś na velmi dobrém 13.místě, Jarda Suchánek na 19.místě a Mirek Bařák na 21.místě.
Nejrychlejší třída, která byla k vidění na letošním Těrlickém okruhu a to nad 600ccm měla také zastoupení jezdců AMK Těrlicko a ti se umístnili takto: Martin Řezníček 17.místo, Jarda Suchánek 19.místo, Pavel Schwarz 21.místo.
V nejprestižnějším závodě GRAND FINAL,kde startovali nejlepší piloti kubatůr do 600ccm a nad 600ccm, jezdci AMK Těrlicko opět nezaháleli. Pavel Schwarz obsadil 18.místo, Martin Řezníček 19.místo, Brunek Staś 23.místo a Mirek Bařák místo 24.

Fotografie najdete ve fotogalerii.
12.09.2013 16:15:44
kreation
Ples AMK Těrlicko 18.2.2017
Zájezd na Jarní Cenu Brna 23.4.2017
Fichtl cup 3.6.2017
Opravy převodovek . Prodej repasovaných převodovek Havířov 776669135.
Věříme, že vám tyto stránky přinesly dostatek informací o dění okolo Těrlického okruhu. Pokud máte pocit, že vám na stránkách "něco" chybí, zapojte se do naší diskuze, nebo nás informujte na e-mailové adrese.