Vítejte na stránkách AMK Těrlicko

Minibikeři AMK Těrlicko

Minibikeři AMK Těrlicko - obrázek

Uplynulý víkend 9.9.2012 se na motokárové trati v Dunajské Stredě konal poslední závod Mezinárodních mistrovství Slovenska minimoto . Závěrečné dvě jízdy rozhodli o vítězích premiérových mistrovství ve všech pěti kategoriích .

Třída Junior B byla výhradně v režii českých jezdců , když zvítězil Petr Svoboda , druhý byl Petr Jadrný a třetí Vojtěch Schwarz z AMK Těrlicko . V celkovém hodnocení MMSR zvítězil Petr Jadrný před Petrem Svobodou a Lukášem Svobodou .

Stejně ve třídě Junior Open 40 neměli Slováci zastoupení . Radoslav Tomašovič z minimoto klubu Kopčany kvůli technickým problémům už do posledních závodů vůbec nenastoupil . Sezónu suverénně ovládl Jiří Mrkývka , který zvítězil ve všech závodech , ve kterých nastoupil . Druhý skončil Jakub Machů z AMK Těrlicko a třetí Petr Seménka .